VIVA IT Group.

Про готель

Про готель

Готель “Наталія-18” розташований на перетині площі Князя Ярослава Осмомисла та вулиці Краківської у історичному центрі міста, яке внесене до культурної спадщини ЮНЕСКО. Львів зачарує Вас своєю неповторністю та витонченістю. За кілька кроків від готелю розташована родзинка Львова – його архітектурний шедевр – Академічний театр опери та балету, побудований на зламі XIX-XX століть.

Перехрестя вул. Краківської
та пл. Князя Ярослава Осмомисла

Вийшовши з готелю і повернувши на вул. Краківську Ви потрапите на вул. Лесі Українки, де у середньовіччі стояли кам’яні міські мури. Поруч із нею розташовується “Вернісаж” – чудова нагода придбати сувеніри, та приєднатися до народної творчості.

Блукаючи звивистими провулками середньовічного міста Ви матимете змогу відвідати численні музеї, серед яких – єдину в Україні Аптеку-музей, музей стародавньої зброї “Арсенал”. Прогулянка площею Ринок надихне Вас різноманітністю пам’яток італійського Ренесансу.

Затишок та комфорт

Затишно та комфортно відчувають себе у нас гості міста Лева. На протязі останніх років готель дуже змінився – прийшло його друге народження. Реконструйовані, вишукано оформлені і повністю переобладнані номери та холи. Зараз ми можемо запропонувати комфортабельні одно – і двомісні номери, номери напівлюкс, люкс, та апартаменти.

Ми завжди раді Вам!

Працівники готелю миттєво вирішать всі побутові проблеми своїх клієнтів. Ми пропонуємо комплекс додаткових послуг. Бажаючим ближче познайомитись зі Львовом – індивідуальні та групові екскурсії; організація відвідування будь-якого культурного заходу; гостям пропонуємо трансфер. Для кожного з гостей готеля – індивідуальний підхід , кожного вислухають та допожуть. Для зручності мешканців готелю форма оплати за бажанням – готівкова, безготівкова, кредитними картками. Незабутнє для Вас перебування у нашому готелі створюють чудові люди – колектив готелю “Наталія-18” на чолі з його керівником. У нас панує атмосфера доброзичливості, сімейного затишку та привітності.

Category : Новини