А чим здивує Вас вулиця Вірменська?

Вулиця Вірменська відома своїм вірменським колоритом, великою кількістю кав’ярень, церквою, різними забавами, а також двома пам’ятниками, розташованими в тупику біля галереї “Дзиґа”: усмішка та драбина в небо.

УСМІШКА

Найменший пам’ятник Львова, рибу-постамент створив у 2001 році з нагоди Другого Міжнародного симпозіуму карикатури Олег Дергачов. У 2008 році пам’ятник поміняли – поставили ще одну веселу рибку, бо автор започаткував ідею зміни скульптур: через певний період часу дарувати Львову нову “Усмішку”, набагато щирішу і більшу у розмірах, відповідно до того як міняється місто, який настрій панує у ньому. У планах автора встановити ще не менше 4-5 таких арт-емоцій. Теперішня усмішка-риба оригінальна тим, що замість плавників має безліч пальців, а голова набрала всіх людських рис обличчя, і що найголовніше – рибка посміхається.

Риба-Усмішка в 2012 році потрапила у ТОП-7 найдотепніших скульптур України за оцінкою популярного туристичного сайту “Iloveukraine”, і зайняла тут почесне 1-ше місце.

ДРАБИНА В НЕБО

Чи мріяли ви коли-небудь дістати до небес, торкнутися мрії, зловити м’якеньку хмаринку? Якщо так, тоді вам до Львова.

Драбина прикріплена на будівлі культурно-мистецького центру “Дзига”, і, щоб її помітити, потрібно підняти голову. Як каже керівник “Дзиґи” Маркіян Іващишин, драбина символізує вихід із архітектурного тупіка, а залізти на неї ще не зважився жоден. До речі, автором ідеї став художник-архітектор з Америки – Юнія Коваль.

 

Де знайти? – вулиця Вірменська, 35.

☎️ +38 097 420 27 31

🏨м.Львів

площа кн.Ярослава Осмомисла, 7

 

#HOTELNatalia18 #lviv #hotel #restaurant #готель #ресторан #львів #міжнароднийжіночийдень #романтичнийвечір #цікавийльвів #памятки #розваги #кудипітильвів #весна #львів #готель #проживання

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *