Dakh Daughters у Опері

Dakh Daughters у Опері

2 листопада, вперше на сцені Львівського Оперного театру відбудеться концерт неймовірного фрік-кабаре “Dakh Daughters”!

Вони закохали в себе Париж. Їм аплодують Сіетл і Сан-Франциско, про них пишуть The New York Times і Rolling Stone.

Фрік-кабаре Dakh Daughters виступає з 2012 року. За цей час колектив завоював популярність в Youtube, записав два студійні альбоми, виступав з концертами Франції, Росії, Польщі та інших країнах. Пісні Dakh Daughters можна почути в українському фільмі «Гуцулка Ксеня». Про самих учасниць групи знятий документальний фільм «Троянди».

Dakh Daughters — унікальне явище для української сцени. Вас чекає програма, яку з захопленням прийняли в США та Канаді і, звичайно ж, «візитка» групи — пісня «Rozy / Donbass».

5 причин піти на концерт «Dakh Daugters» у Львові:

  1. Потрапити на виступ унікального українського фрік-кабаре колективу та отримати емоції від їх епатажних творчих експериментів;
  2. Ці жінки вже підкорили Париж, Сіетл та Сан-Франциско. Наступним буде саме Львів і Ваша симпатія!
  3. Про них пишуть «The Rolling Stone» та «The New York Times», а в цей вечір вони виступатимуть для Вас;
  4. «Dakh Daugters» покажуть Вам те, чого Ви ще точно не бачили і навіть не очікували побачити!
  5. Забудьте про всі негаразди і приходьте на концерт, щоб помандрувати чарівними стежками творчості гурту!

Для всіх, хто планує відвідати концерт гурту та зупинитися у Львові, готель “Наталія” пропонує чудові ціни на проживання в листопаді.

Вартість номерів від 999грн (сніданок входить у вартість номера*).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *