Львів як на лодоні: оглядові майданчики міста

   Бажаєте побачити місто з висоти, готель “Наталія 18” пропонує Вам список трьох найкращих оглядових майданчиків Львова.

   

Оглядовий майданчик церкви Ольги та Єлизавети – це єдиний оглядовий майданчик на вежі храму. Греко-католицька церква Ольги та Єлизавети, яка знаходиться на в’їзді в місто від залізничного вокзалу, – єдиний неготичний храм Львова. Відтепер кожен охочий може піднятись на найвищий шпиль львівської церкви, який сягає майже 90 м, але піднятися можна тільки на висоту 55 м – це є єдиний оглядовий балкон центрального куполу храму.

 

 

Висота: 90, 55 метрів

Адреса: пл. Кропивницького, 1

Графік роботи: понеділок – субота з 11:00 до 17:30, в неділю з 13:30 до 17:30.

Вхід: 10 грн з особи.

 

 

 

 

 

 

   

Панорама фортеці Цитадель –  майданчик відноситься до готелю «Цитадель» і розташований на його території. Львівська Цитадель – це яскравий приклад фортифікаційних укріплень міста середини ХІХ століття. Вона розташована у північно-західній частині Львова. На оглядовому майданчику тут є лавочки, розарій та міні-парк з екзотичними рослинами.

Адреса: вул. Грабовського, 11.

Графік роботи: щодня з 10:00 до 18:00.

Вхід: безкоштовний.

 

   Оглядовий майданчик Високого Замку – найвищий оглядовий майданчик Львова, який знаходиться у парку “Високий Замок”. Його висота – 413 м над рівнем моря. Оглядовий майданчик Високого Замку, або ж друга історична назва – Любінський копець. Майдачник знаходиться на колишньому місці резиденції Лева Даниловича, сина Данила Галицького, названий Високим Замком. До найвищої точки Львова ведуть спіральноподібні металеві та кам’яні сходи з 349-ма сходинками! Тут відкривається повна панорама на стару частину міста і нову. Краєвидами міста сповна можна насолодитись на цьому майданчику. Якщо забажаєте відпочити, то в прекрасному парку є лавочки та кафе.

 

 

 

Висота: 413 метрів над рівнем моря

Адреса: вул. Замкова

Графік роботи: цілодобово

Вхід: безкоштовно

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *