ОРЕНДА КОНФЕРЕНЦ-ЗАЛІВ

Ви займаєтесь бізнесом, розвиваєте свою справу та проводите навчання, бізнес тренінги, майстер-класи, коучінг. Відповідно для того, щоб поділитися своїми знаннями, розширити свою справу, просунути на ширший ринок свій товар, послуги, вам просто необхідно ділитися своїм досвідом, знаннями та розширювати свою команду, а це означає, що вам просто необхідно знайти місце, де можна було б зробити це у зручній, комфортній та невимушеній атмосфері.

Якщо все вище написане вище про вас, пропонуємо до вашої уваги наші послуги. Ми пропонуємо використати зали нашого ресторану як міні конференц-зали, мітінг руми для ділових зустрічей до 20 осіб. Детальніше можете ознайомитися тут https://natalia18.com.ua/konferents-servis/

Наші конференц-зали знаходяться у цокольному приміщенні ресторану «Наталія 18» . До ваших послуг швидкісний безоштовний Wi-Fi, TV, проектор з екраном. У вартість оренди входить власне оренда приміщення та обладнання. За додаткову оплату організуємо все, що ви побажаєте: напитки під час зустрічі, снек бар, кенді бар, каво-брейк, фуршет під час перерви. Якщо ви плануєте довготривалу зустріч можна організувати обід чи вечерю на ваш вибір.

Чому варто обрати саме конференц-зал саме  у нас. Коротко про наші переваги.

«Наталія 18» знаходиться у центрі Львова, надзвичайно легко нас знайти, навіть якщо ваші гості не місцеві, вигідне транспортне сполучення чи то на власному авто чи то на громадському транспорті, чи таксі ви легко та без труднощів дістанетесь до нас. Усі дороги ведуть до нас… До слова, якщо ви на власному авто – можна скористатися паркінгом.

Ми знаходимося у кількох хвилинах ходьби до перлини міста Лева – площі Ринок та до Оперного театру. Можна з легкістю поєднати корисне з приємним – і бізнес розвинути і прогулятися неймовірно цікавим та захоплюючим історичним центром, а також зробити шопінг, відвідати тематичні ресторани…

Ще один плюс, якщо ви не місцеві, можете зупинитися у готелі «Наталія 18» .

Ми у соцмережах: https://www.facebook.com/natalia18.hotel/

Фіолетовий зал

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *