Площа Двірцева – перше знайомство з містом Львів

Площа Двірцева знаходиться у Залізничному районі Львова, перед Львівським залізничним вокзалом.

       На площі Двірцевій перед головним залізничним вокзалом у Львові більше року тривала масштабна реконструкція. За цей час тут облаштували зручні платформи для пасажирів громадського транспорту; спорудили новий «динамічний» фонтан з підсвіткою, а бруківку змінили на асфальт. Планують також збільшити територію скверу, а під ним облаштувати підземний паркінг.

 

 

Оскільки львівський вокзал першим зустрічає туристів, то вирішили полегшити добирання до центру.  Тепер щоб дістатися пішки з вокзалу до центру міста не потрібно буде переходити жодної проїзної частини, адже для цього слугуватиме бульвар, що простягається по центральній осі вулиці Чернівецької.

Водночас розширили пішохідну зону вздовж фасаду головного вокзалу, облаштували місця для відпочинку та зелені зони. Тут висадили 86 повнорозмірних дерев та близько 500 кущів. За проектом, новий фонтан виглядає як струмка-річки.

 

 

 

На цьому зручності не закінчуються – трамвайні колії та зупинки транспорту пропонують максимально наблизити до будівлі вокзалу. А на частині вулиці Чернівецької та площі Двірцевої облаштують велоінфраструктуру, суміщену зі смугами громадського транспорту.

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *