Ресторан “Via Regia”

При готелі “Наталія” функціонує ресторан VIA REGIA. Така назва обрана не випадково, адже так називалась колись дорога для купців та паломників, що пролягала через увесь знаний світ зі сходу на захід, а у Середньовічній Польщі була частиною Великого Шовкового Шляху. Ресторан знаходиться на місці давньої Краківської Брами і головна зала оформлена як купецька кімната, де мандрівники платили мито і отримували необхідну інфоормацію про подальший шлях.

     

У столах-вітринах представлені типові речі народів, що населяли наше багатонаціональний Львів (русинів-українців, поляків, євреїв та вірмен).

Написи на карнизі: Via Regia – Шлях королів, та давній латинський вираз Viam supervadet vadens – дорогу осилить, той, хто йде.

Стіни прикрашені картою шляхів земель Русі, Німечини та Трансільванії,а також гербами міст, з якими найбільше торгував Львів.

Бачили коли-небудь що куштують справжні імператори Австро-Угорщини? Замовивши, страви традиційної віденської або польської кухні, та посмакувавши їх в справжнісінькому музеї, можна стати частинкою Габсбургів – імператором чи імператрицею.

Також заклад знаменитий своїм бомбезним бограчем. Кухарі не шкодують різних видів м’яса та приправ, тому бограч виходить наваристий і грає смаками.

 

У ресторані VIA REGIA відтворено історичну спадщину цього періоду в оздобленні інтер’єру. Кожна деталь розповість цікавий факт, кожен настінний розпис унікальний та багатий знаннями про часи великої Дороги королів і Габсбурзької монархії.

Крім цього історію можна спробути на смак! Експортованні віденські та польські страви прийдуться до смаку. Відчути кавову нотку Відня та заменитих солодощів, побувавши у Львові – просто! В ресторації VIA REGIA – запрошуємо!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *