Ресторани української кухні у Львові

Гості міста частенько задумуються над питанням який ж ресторан української кухні відвідати у Львові?

Для когось це перше знайомство з українською кухнею, дехто бажає ближче ознайомитися з кухнею саме галицького регіону. В будь-якому випадку, ми впевнені, що ресторани української кухні варті Вашої уваги. Тому, пропонуємо невелику добірку серед львівських закладів.

Ресторан «Франкова Кузня» розмістився в самому центрі Львова, на площі Кафедральній.

   

Атмосферний інтер’єр залів переносить своїх гостей за часів, коли творив відомий український поет Іван Франко, на честь якого і названо заклад.

У ресторані відновлена ​​цегляне муровання стін, м’які крісла з оксамитовою оббивкою, меблі та оздоба з натурального дерева темних порід, старовинні елементи побуту, портрети Франка та вишиванки.

Меню закладу складається з популярних страв української кухні, які готують в авторській інтерпретації шеф-кухаря.

У ранковий час у ресторані подають різні варіанти комплексних сніданків – вівсяна каша з карамелізованими яблуками й горіхами, омлет з шинкою, сиром, томатами й грінками, яєчня з сосисками, яєчня «По-турецьки» з томатною підливою, сирники з конфітюром.

Адреса: площа Катедральна, 3

Ресторація Бачевських присвячена родині Бачевських – відомим меценатам та громадським діячам Львова, які починаючи з кінця 18 і аж до першої половини 20 століття мешкали у Львові. Вони були засновниками однієї з перших у світі фабрик горілки в 1782 році, та експортували її зі Львова по всьому світу.

При створенні Ресторації Бачевських, ми надихалися антуражем та історією «Веселого Львова» – тих часів, коли він був столицею театрів, кабаре, фестів та прихистком для забав аристократії з усієї Австро-Угорської імперії.

Кухня в Ресторації Бачевських – це суміш смаків та кулінарних традицій різних етносів, які населяли Галичину – українців, поляків, євреїв, вірмен та вплив Австро-Угорської імперії, які створили галицький гастрономічний феномен – різнобарвну кухню з оригінальними стравами, які можна спробувати тільки у Львові.

      

Гастрономія в ресторації – це нова галицька кухня: уже традиційні галицькі рецепти у сучасних авторських інтерпретаціях. В меню опрацьовані шеф-кухарем Олександром Чернишенко варіації галицьких, австрійських, литовських, польських та єврейських рецептів за старовинними переписами.

Адреса: вулиця Шевська, 8

Тематичний ресторан галицької кухні під назвою «Трапезна ідей» розташований у невеликому пивному льоху біля входу в Музей ідей на Валовій вулиці. В інтер’єрі ресторану превалює середньовічна автентична атмосфера – склепінні стелі, масивні дерев’яні меблі, лляні скатертини, м’яке світло гасових ламп. Меню містить традиційні страви закарпатської кухні, приготовані за старовинними рецептами. Фірмові страви: монастирський борщ, вепреві реберця, цибульний пиріг. Серед алкоголю пропонується асортимент домашніх настоянок.

Адреса: вулиця Валова, 18а

     

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *