Що цікавого на День Незалежності у Львові

До дня Незалежності України у Львові відбудеться ряд заходів. Так, 18 серпня в рамках святкування 27 річниці на стадіоні «Арена-Львів» відбудеться Національний проект «Українська пісня/Ukrainian Song Project», який проходить вже третій рік поспіль у Львові. У ньому візьмуть участь 27 відомих українських виконавців та гуртів, серед яких ВВ, O.Torvald, Alisha, Pianoboy, Melovin, Tayanna та інші. Метою проекту є пошук молодих артистів та гуртів з різних міст України, а також популяризація україномовної музики.
У День Незалежності України, 24 серпня, о 22:00 на фасаді львівської ратуші на пл. Ринок відбудеться відеомапінг, під час якого глядачі побачать історичні факти процесу державотворення України з 1991 року. Дійство буде цікавим та важливим, де акцент буде на участі молоді в державотворенні нашої країни. Над проектом працюють два художники: Володимир Стецькович та Роман Дзвонковський, музику пише відомий композитор, який зараз проживає в Києві, Усеін Бекіров.
Також у рамках святкувань львів‘ян та гостей міста запрошують відвідати ряд тематичних заходів, святкових концертів, фестивалів та майстер-класів, які відбудуться на Сихові, Левандівці, в Шевченківському гаю та центральній частині міста.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *