Шопінг у Львові 2.0

ТЦ «Магнус» є чи не найстарішим торговим центром Львова. Це історична будівля, побудована ще в 1912 році. Донедавна львів’яни та гості Львова знали цей об’єкт як взірець класичного європейського торгового центру. Та нещодавно «Магнус» здивував відвідувачів вражаючими концептуальними перевтіленнями.

 

Перші дизайнерські зміни помітні вже з вулиці. Увагу перехожих привертає ефектна стильна композиція з люстр на стелі. Ще одне рішення – яскраві світлові смуги в підлозі, що спрямовують відвідувачів та розподіляють потоки, організовані в торговому центрі. Для оздоблення були використані також латунні елементи – ними декоровані підлоги, портал ТЦ, люстри та дивани.

Останній поверх будівлі теж зазнав суттєвих змін. Стеля тут декорована чорними звукоізоляційними панелями, що чудово акцентують увагу на дзеркальній декоративній панелі. Ще на цьому поверсі змінилося оздоблення ліфтової шахти. Варто згадати і про ефектне завершення сходової клітки. Попри те, що такий інтер’єр є напрочуд сучасним, наповненим модерними рішеннями, фірмовий стиль «Магнуса» зберігся.

Окрім улюблених магазинів, як-от: «Di Forte», «Favorite Shoes», «Lady Land», салон краси «Eva Studio», «Ilona», «La Chere», «Акцент», супермаркет «Рукавичка», в оновленому «Магнусі» запрацювали нові: «Emporio Armani», «Enso», «Sacvoyage», «Fashion Factory», «Apple Trand», «Crocus», «Gold Ua», кав’ярня «The Wave Project». Цей перелік не є вичерпним, адже ще є кілька доступних для оренди місць.

Після повної реконструкції торговий центр «Магнус» став торгово-офісним центром. Офіційне відкриття відбулось 31.10.2020. Офісні площі розміщені на 4-6 поверхах.

Це унікальне місце офісного типу, адже жодна інша будівля не може похизуватися такими панорамними виглядами на Оперний театр та Високий Замок. Великі панорамні вікна (висотою більше 4-х метрів) забезпечують не лише вигляд, але й відмінне наповнення офісу природнім світлом.

Ще одна перевага офісів у «Магнусі» – зручне планування. Монолітно-каркасний конструктив будівлі дозволяє забезпечити повноцінний формат open-space, який зараз є найбільш популярним.

Концепція «все о одному місці» також є ексклюзивною. Адже офіс для багатьох працівників є місцем, де вони проводять більшу частину свого життя. У цьому плані «Магнус» є максимально комфортним. Коли все необхідне поруч, то працювати значно приємніше.

А ви вже побували в оновленому «Магнусі»?

Завітайте за адресою: м. Львів, вул. Шпитальна, 1

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *