У Львові відбудеться Перший фестиваль українського вина

11-13 червня у Львові на території Палацу Потоцьких (вул. Коперника, 15) відбудеться Ukrainian Wines Festival – перший в історії фестиваль українського вина. Найкращі винороби країни, українські експерти виноробства, власники фермерських господарств та професійні сомельє зберуться у Львові, аби кожен гість події зміг посмакувати вишуканим вином, смачною гастрономією та провести час у приємній та невимушеній атмосфері.
Лише найкращі виробники вітчизняного вина та крафтові винороби зберуться разом, аби довести, що вина, які створюються в Україні, далеко не гірші, а навіть і кращі, ніж європейські чи новосвітські вина, до яких всі звикли. Вишукана гастрономія на фестивалі доповнить смак українських вин. Крім того, в рамках фестивалю пройдуть різноманітні дегустації, які проведуть представники культових українських брендів. А найкращі вітчизняні винороби візьмуть участь у Конкурсі «Краще українське вино 2021». Професійне журі обере найкращі біле, червоне, рожеве та ігристе вина.
Треба визнати, що про українське вино ще досить мало відомо у власній країні. Глобально, українському споживачеві досягнення вітчизняних виноробів невідомі, або майже невідомі. Проте останні наполегливі, одержимі та закохані у свій продукт!!! Визнаємо, їх не так багато, в сотню разів менше порівняно з Францією чи Італією, але з кожним роком стає все більше. І якісного українського вина, відповідно, теж. З метою популяризації українського вина та вітчизняних виноробів ми і проводимо фестиваль!
Купуючи квиток на Ukrainian Wines Festival ви отримуєте скляний дегустаційний келих, бо якщо пити вино, то пити його потрібно красиво та естетично. А ще організатори наполегливо нагадують про культуру та відповідальне споживання алкогольних напоїв, дотримання соціальної дистанції та масковий режим.
На фестивалі діятиме зона Wine and Art.
На відкритті фестивалю у п’ятницю, 11 червня, виступатиме Go-A Band.
Гoстeй чeкaють 11-13 чeрвня з 13.00 дo 21.00. Цiнa квиткa – вiд 50 гривeнь.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *