Унікальні заклади: Львіварня, “Штука”, Музей ідей

Львіварня – комплекс пивної історії

   Львіварня – перший в Україні музейний комплекс історії пивоваріння, якому немає аналогів в країні. Окрім того, це прекрасний арт-центр, де проводяться чимало виставок, концертів та інших культурних подій. Львіварня – відкрита платформа для митців, мистецтва та суспільства та ідеальне місце для представлення персональних та групових виставок видатних митців сьогодення. Великі та малі конференції, тім-білдінґи, корпоративні семінари тощо – тут завжди раді креативу та мистецтву.

З джерел Інтернет

Цікаве це місце й тим, що частина експонатів ігрові та інтерактивні: жива гравюра, театр тіней, 3D-голограма. На другому поверсі комплексу гості зможуть створити власний сорт і стати справжнім пивоваром ще й зазирнути під кришки або роздивитись склад пива під мікроскопом!

Вартість вхідного квитка:

Діти та підлітки від 12 до 18 років – 60 грн ;

Дорослі квитки – 90 грн ;

Студентські квитки – 75 грн (за наявності студентського квитка);

Пільгові категорії громадян (люди з обмеженими можливостями, пенсіонери, учасники бойових дій) – 60 грн (за наявності відповідного посвідчення).

Дегустація пива – 60 грн/ос. Дегустаційний сет включає 4 види пива * 150 мл.

Графік роботи музею: 10:00-19:00.

Адреса: вул. Клепарівська, 18.

 

Галерея-кав`ярня “Штука”

   Кавові традиції та мистецтво Львова об’єдналися у роботі закладу, що 100 років тому у Львові вже існував на початку ХХ ст. Назву закладу «Штука» обрали не випадково. Власники зацікавились вже існуючою колись кав’ярнею у Львові, яка працювала з 1909 року на Театральній вулиці. Засновником гарно оздобленої кав’ярні був Фердинант Турлінский. Стіни кав’ярні були прикрашені полотнами відомих майстрів: Блоцького, Пауча, Дембіцького та Сіхульського.

Це місце відвідували не лише заради смачної кави, але задля отримання особливих емоцій, які створювала дивовижна вечірня атмосфера кав’ярні. У період реставрування старовинного будинку львівські архітектори вирішили відновити на фасаді написи та трафаретні розписи на стелях, що датуються 20 століттям. Написи були зроблені на різних мовах, що демонструє не лише широкий асортимент пропонованої продукції, але толерантне співіснування українського народу з поляками та євреями, і відображають багатонаціональну сутність міста. Основною метою власників кав’ярні «Штука» було збереження духу колишнього закладу. Створена атмосфера занурює в австро-угорські часи, коли Львів мав неповторне обличчя і власний стиль.

Використано з джерел Інтернет

Вишукана, спокійна музика покращує настрій, особливості інтер’єру допомагають поринути у світ мистецтва, а ретельно підібране меню з великим асортиментом кави та кондитерських виробів не залишить байдужим нікого.

Сьогодні кафе «Штука» у своїх стінах має галерею живописних картин та фоторобіт сучасних художників. Експозиція змінюється щомісячно. Нерідко кав’ярня «Штука»  проводить різноманітні фотоконкурси на теми творчого життя міста, де відвідувачі можуть оцінити виставлені роботи і насолодитися творчою та захоплюючою атмосферою.

Вхід вільний, безкоштовний,  фотозйомка дозволена та безкоштовна.

  Адреса: вул. Котлярська, 8

 Телефон: 097 586 81 95

  Години роботи: 9-22, без вихідних.

 

 

 

 

Музей Ідей

    У центрі старої частини міста знаходиться Бернардинський монастир заснований 1460-го року, у 1992-му році Олесь Дзиндра, художник зі Львова в пивницях монастиря заснував мистецький проект Музей Ідей. Це Простір де народжуються, визрівають та реалізовуються найрізноманітніші мистецькі ідеї та проекти.

Використано з джерел Інтернет

Зараз це чудове місце для нестандартних фотосесій, певний час тут можна просто гуляти, роздивляючись численні інсталяції. А можна зазирнути у підземелля монастиря, де крім виставкових залів працює чудова Трапезна Ідей. І от якщо вам цікаво, що насправді їли галичани у старі часи – вам сюди!

Вхід вільний, безкоштовний,  фотозйомка дозволена та безкоштовна.

Адреса: вул. Валова, 18а

Телефон:  032 254 61 55

Години роботи: 10-19, перерва 13-14, нд – 10-17, без вихідних

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *