Унікальний музей оптичних ілюзій

Вперше у Львові – нова розвага для дітей та дорослих. Унікальний музей оптичних ілюзій у центрі Львова на вул. Дудаєва. Тут всі охочі можуть позмагатися з динозавром, врятуватися від гігантської акули та потрапити в справжню зимову кулю. І для цього зовсім не потрібно вигадувати машину часу чи вирушати у мандрівку океаном. Тут можна і треба торкатись до експонатів!
Використовуючи декорації музею, можна зробити фото у польоті, стати частиною відомих картин, приборкувати диких тварин. Найважливіше – це увімкнути фантазію і щоб відвідати такий музей, не обов’язково їхати за кордон, влітку у центрі Львова відкрили музей оптичних ілюзій. Тут є 16 різних локацій, кожна з яких є різною за формою, стилем та емоціями, які може відчути людина, фотографуючись там.
На початку відвідувачів зустрічає людина-павук. Однак перед відвідувачами локація зображена у перевернутому вигляді. Тут відвідувач також може стати частиною однієї з найвідоміших картин Вінсента ван Гога «Зоряна ніч», залізти у гігантську банку з-під згущеного молока, зимову кулю та ін. Кімната Еймса – приміщення неправильної форми, яке у першій половині ХХ ст. спроектував американський офтальмолог Альберт Еймс. Якщо у кімнату Еймса заходить двоє людей, то одна здаватиметься більшою за іншу.
Дивитись на локації цього музею треба через призму фотоапарату чи телефону, адже камера створює ефект оптичної ілюзії, який часом не вдається побачити очима.
Адміністратор та фотограф, які зустрічають людей, пояснюють усі секрети того, як за допомогою фото створити ефект оптичної ілюзії. Для цього важливо вибрати правильний ракурс та висоту. Біля кожної локації є позначка, з якої відстані, висоти та з якого ракурсу потрібно робити фото, щоб вийшов 3D ефект.

Ви гарантовано отримаєте океан прекрасних вражень і чудові ексклюзивні фото!!! Запрошуємо!!!

https://natalia18.com.ua

м.Львів
площа кн.Ярослава Осмомисла, 7

📞097-420-27-31

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *